шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно

 

Sajam u Istambulu 2022 Sajam u Istambulu 2022

Euroasia Window, Glassexpo i Doorexpo od 12. do 16. novembra u Istanbulu Istaknut

Objavljeno u Sajmovi Napisano  septembar 20 2022 veličina teksta Smanji veličinu teksta Povećaj veličinu teksta
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

Mnogo razloga za posetu

TUYAP predstavlja  najznačajniju međunarodnu trgovinsku platformu za građevinsku industriju u Turskoj i evroazijskom regionu, jer podržava izuzetno veliki rast proizvodnje prozora, stakla i vrata, a ujedno  je i vodilja za nove investicije i ulaznica za nova brzorastuća tržišta istočno od Istanbula

Postoji mnogo razloga zašto je trebalo učestvovati, ali i posetiti,  sajamske manifestacije vezane za građevinarstvo- Istanbul Window, Glassexpo i Doorexpo u  Istanbulu. Naša ekipa će, po običaju, biti tamo i na licu mesta se uveriti  da je ovaj sajam pravo mesto na kome se mogu videti svi noviteti, iz ove grane građevinske industrije, koje sve snažnija turska privreda može da ponudi kako domaćem, tako i međunarodnom tržištu.

Ovaj sajam, takođe, predstavlja  najznačajniju međunarodnu trgovinsku platformu za građevinsku industriju u Turskoj i evroazijskom regionu, jer podržava izuzetno veliki rast proizvodnje prozora, stakla i vrata, a ujedno  je i vodilja za nove investicije i ulaznica za nova brzorastuća tržišta istočno od Istanbula.

Ovogodošnji  Sajam će zauzeti svih 12 hala, ukupno 98.000 metara kvadratnih izložbenog prostora na Tüyap sajamskom i kongresnom centru, a prema nekim procenama,  privući će rekordan broj izlagača i posetilaca iz zemalja širom sveta.

Mnogo razloga za posetu

TUYAP predstavlja  najznačajniju međunarodnu trgovinsku platformu za građevinsku industriju u Turskoj i evroazijskom regionu, jer podržava izuzetno veliki rast proizvodnje prozora, stakla i vrata, a ujedno  je i vodilja za nove investicije i ulaznica za nova brzorastuća tržišta istočno od Istanbula

Postoji mnogo razloga zašto je trebalo učestvovati, ali i posetiti,  sajamske manifestacije vezane za građevinarstvo- Istanbul Window, Glassexpo i Doorexpo u  Istanbulu. Naša ekipa će, po običaju, biti tamo i na licu mesta se uveriti  da je ovaj sajam pravo mesto na kome se mogu videti svi noviteti, iz ove grane građevinske industrije, koje sve snažnija turska privreda može da ponudi kako domaćem, tako i međunarodnom tržištu.

Ovaj sajam, takođe, predstavlja  najznačajniju međunarodnu trgovinsku platformu za građevinsku industriju u Turskoj i evroazijskom regionu, jer podržava izuzetno veliki rast proizvodnje prozora, stakla i vrata, a ujedno  je i vodilja za nove investicije i ulaznica za nova brzorastuća tržišta istočno od Istanbula.

Ovogodošnji  Sajam će zauzeti svih 12 hala, ukupno 98.000 metara kvadratnih izložbenog prostora na Tüyap sajamskom i kongresnom centru, a prema nekim procenama,  privući će rekordan broj izlagača i posetilaca iz zemalja širom sveta.

Pročitano 41 puta Poslednji put izmenjeno Poslednji put izmenjeno septembar 20 2022
Morate biti prijavljeni da bi mogli da ostavite komentar

Alupress newsletter

Prijavite se na naš newsletter i budite blagovremeno informisani o svim našim aktivnostima.
oktobar 18 2021 0

Boje za aluminijum u nijansi drveta

DRVO KAO INSPIRACIJA Povećanom ulogom koju danas ima aluminijum u oblasti građevinarstva, veoma bitnu ulogu…

Pratite nas na Facebook-u

Alupress newsletter

Prijavite se

Prijavite se na naš newsletter i budite blagovremeno informisani o svim našim aktivnostima.

Uslovi i politika privatnosti

Uslovi korišćenja portala: Uslovi 

Politika privatnosti: Saznaj više

Alu press d.o.o.

Alu press d.o.o.

Adresa: Nede Spasojević 7b

             11070 Novi Beograd

Tel/fax: +381 11 228 65 17
             +381 11 228 65 16

Mob tel: +381 63 279 605

  e-mail: info@aluminijum-pvc.com